DIREKTORI

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Tuan Rahizi bin Ranom Pegawai Daerah rahizi@melaka.gov.my 1001
2 Puan Roziati Bte Simpan Setiausaha roziati@melaka.gov.my 1002
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Saraswathy A/P Ramu Penolong Pegawai Undang-undang saraswathy@melaka.gov.my 1024
2 Puan Norazura Binti Ab Rahim Pembantu Tadbir norazuraab@melaka.gov.my 1024
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Muhammad Firdaus Bin Asuar Penolong Pegawai Daerah firdaus.asuar@melaka.gov.my 1006
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Puan Noridah binti Abd Ghani Penolong Pegawai Tadbir noridah_ag@melaka.gov.my 1007
2 Puan Faizah Binti Abd Rahman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) faizah.rahman@melaka.gov.my 1018
3 Noor Fadzilah Binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) nfadzilah@melaka.gov.my 1034
4 Puan Nurul Ashikin binti Abidin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) n.ashikin@melaka.gov.my 1035
5 Cik Noratira binti Rosman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) noratira@melaka.gov.my 1035
6 Puan Norziana binti Md Kasim Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) norziana@melaka.gov.my 1034
7 Puan Norzita binti Kamis Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) norzita@melaka.gov.my 1034
8 Kosong Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
9 Encik Muhamad Firdaus bin Mansor Peg. Khidmat Pelanggan firdaus.m@melaka.gov.my 1000
10 Encik Razali bin Hj. Sudi Pembantu Operasi razalisudi@melaka.gov.my 1036
11 Encik Mohd Nazri bin Jailani Pembantu Operasi nazrijailani@melaka.gov.my
12 Encik Shahrul Nizam bin Md Nor Pemandu Kenderaan shahrulnizam@melaka.gov.my -
13 Encik Mohd Nizam bin Mohd Yusoff Pemandu Kenderaan nizamyusoff@melaka.gov.my -
14 Encik Abd. Rashid bin Ibrahim Pemandu Kenderaan abdrashid@melaka.gov.my -
15 Mohd Shahroll bin Abdullah Pemandu Kenderaan shahroll@melaka.gov.my -
16 Encik Omar bin Sharif Pembantu Awam omarsharif@melaka.gov.my -
17 Encik Mohd Jaidin bin Pilus Pembantu Awam jaidin@melaka.gov.my -
18 Encik Majid bin Rahim Pembantu Awam majid@melaka.gov.my -
19 Encik Amirul Muttaqim bin Hj Minghat Pembantu Awam -
20 Encik S.Murugan a/l Subramanian Pembantu Awam murugan@melaka.gov.my -
21 Encik Mohd Yasin bin Said Pembantu Awam yasin@melaka.gov.my -
22 Kosong Pembantu Awam
23 Kosong Pembantu Awam
24 Encik Dahalan bin Mat Sah Pengawal Keselamatan dahalan@melaka.gov.my -
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Puan Masmawati binti Mamat Penolong Pegawai Tadbir masmawati@melaka.gov.my 1016
2 Encik Mustakim bin Husin Pembantu Tadbir mustaqim@melaka.gov.my 1034
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Abd Rahim Bin Hamzah Penolong Pegawai Teknologi Maklumat rahimhamzah@melaka.gov.my 1025
1 Puan Noor Fazlina Binti Duanam Juruteknik Komputer noorfazlina@melaka.gov.my 1038
1 Encik Ghapar Bin Ngah Operator Komputer ghapar_ngah@melaka.gov.my 1038
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Muhammad Hanif bin Hassan Pembantu Tadbir hanif@melaka.gov.my 1037
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Ahmad Arif Bin Ali Ketua Penolong Pegawai Daerah ahmadarif@melaka.gov.my 1005
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Puan Nursyafika binti Hj Mohd Yusoff Pegawai Tadbir & Diplomatik syafika@melaka.gov.my 1031
2 Encik Mohd Radhi bin Md Jani Penolong Jurutera mohdradhi@melaka.gov.my
3 Encik Norhisham bin Hasim Penolong Jurutera norhishamH@melaka.gov.my 1054
4 Encik Samsudin bin Nasri Penolong Jurutera samsudin@melaka.gov.my 1054
5 Encik Mohd Syafiq bin Abdul Rashid Penolong Jurutera syafiq@melaka.gov.my 1027
6 Puan Marhayu binti Md. Som Penolong Jurutera marhayu@melaka.gov.my 1054
7 Encik Mohamad Khalid Syah bin Mohamad Yasin Penolong Jurutera khalidsyah@melaka.gov.my 1015
8 Puan Norasmah binti Jemain Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) - 1022
9 Puan Norul Aqmar binti Ariffin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) aqmar@melaka.gov.my 1052
10 Encik Abdul Halim bin Borhan Pelukis Pelan halimborhan@melaka.gov.my 1054
11 En Muhamad Haidir Ilham bin Zam Zam Pembantu Operasi -

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Mohd Azlan bin Zainal Pegawai Tadbir & Diplomatik m.azlan@melaka.gov.my 1029
2 Mohamad Nizam bin Dawood​ Penghulu -
3 Tn Hj. Arif bin Omar Penghulu arif.umar@melaka.gov.my 1031
4 Baharuddin bin Ab Rasid Penghulu baharasid@melaka.gov.my -
5 Encik Ali Hassan Ahmad bin Shamsudin Penghulu alihassan@melaka.gov.my 1028
6 Encik Aszahari bin Razak Penghulu aszahari@melaka.gov.my 1031
7 Encik Mohd Alhafiz bin Abdullah Penghulu alhafiz@melaka.gov.my 1033
8 Encik Mohd Azizan bin Daud Penghulu m.azizan@melaka.gov.my 1032
9 Encik Muhammad Hatta bin Mahmod Penghulu -
10 Kosong Penghulu
11 Kosong Pembantu Tadbir Tertinggi
12 Puan Norhabibah binti Puteh Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) norhabibah@melaka.gov.my 1052
13 Puan Noraidah binti Mohd Nor Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) noraida_mdnor@melaka.gov.my 1052
14 Encik Mohd Zaini binti Abd Kahar Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) mohdzaini@melaka.gov.my 1052
15 Puan Siti Suhaila binti Ibrahim Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) suhaila@melaka.gov.my 1052
16 Puan Nurulasikin binti Zakaria Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 1057
17 Puan Veronica Koh Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) veronica@melaka.gov.my 1057
18 Encik Fairuz Zafry bin Md Shah Pembantu Tadbir - Kontrak fairuzz@melaka.gov.my 1057
19 Puan Noraini binti Ramli Pembantu Tadbir -kontrak norainiramli@melaka.gov.my 1057
20 Kosong Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Azree Bin Abidin Ketua Penolong Pegawai Daerah (Tanah) azree@melaka.gov.my 1008
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Enzik Ahmad Zaki Akbar Bin Mohd Raziff Penolong Pentadbir (Kontrak) ahmadzaki@melaka.gov.my 1011
2 Puan Norhafizah binti Nordin Penolong Pegawai Tadbir norhafizah@melaka.gov.my 1012
3 Puan Hamidah binti Md Yusof Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) hamidahyusof@melaka.gov.my 1021
4 Encik Jamal bin Saat Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) jamalsaat@melaka.gov.my 1055
5 Encik Nassharruddin bin Hussin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) nasharruddin@melaka.gov.my 1041
6 Puan Siti Norazilawati binti Ahmad Zaki Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) norazilawati@melaka.gov.my 1055
7 Puan Norsita binti Hassan Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) norsita@melaka.gov.my 1041
8 Encik Mohd Sharir bin Jalil Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) sharir@melaka.gov.my 1055
9 Puan Zarina binti Osman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Jumud zarina@melaka.gov.my 1055
10 Encik Sallehudin bin Mamat Penghantar Notis 1055
11 Encik Mohd Noor bin Ahmad Penghantar Notis mohdnoor@melaka.gov.my 1055
12 Encik Omar bin Jantan Penghantar Notis -
13 Encik Syahrin Hadi bin Saidon Pembantu Operasi syahrinhadi@melaka.gov.my -
14 Puan Zulhirniramza binti Zularshil Majeed Pembantu Operasi 1041

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Muhamad Firdaus Bin Asuar Pegawai Tadbir & Diplomatik firdaus_asuar@melaka.gov.my 1003
2 Puan Norlizan Binti Ali Pembantu Tadbir Tertinggi norlizanA@melaka.gov.my 1019
3 Puan Widiaastuty binti Sofyan Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) widiaastuty@melaka.gov.my 1042
4 Puan Sulianaliza binti Sudin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 1042
5 Puan Mastura binti Hj Hasim Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) mastura.hasim@melaka.gov.my 1042
6 Puan Sarimah binti Harun Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) sarimah@melaka.gov.my 1039
7 Encik Muhammad Amirul Izzat bin Ismail Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) amirulizzat@melaka.gov.my 1039
8 Puan Nuridayatul Farhana binti Azmi Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) nuridayatul@melaka.gov.my 1042
9 Puan Haslin binti Hamid Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) haslin@melaka.gov.my 1039

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Puan Huzailah binti Ab Rahman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) huzailah@melaka.gov.my 1014
2 Puan Rosni binti Latif Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) rosnil@melaka.gov.my 1042
3 Puan Zahiah binti Zulkefli Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) zahiah@melaka.gov.my 1039
4 Puan Nor Syakira Zalika binti Abd Wahid Pembantu Tadbir -Kontrak 1039
5 Encik Badrul Shah bin Ismail Pembantu Operasi badrulshah@melaka.gov.my 1042

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Puan Bari'ah binti Dzulkifli Pegawai Tadbir dan Diplomatik bariah@melaka.gov.my 1009
2 Encik Azli bin Kasim Penolong Pegawai Tanah azlikasim@melaka.gov.my 1016
3 Encik Hadifaizal bin Harun Penolong Pegawai Tanah hadifaizal@melaka.gov.my 1016
4 Encik Azlee bin Md. Yusop Penolong Pegawai Tanah azlee@melaka.gov.my 1063
5 Encik Mohd Radzi bin Roslan Penolong Pegawai Tanah mradzi@melaka.gov.my 1063
6 Encik Mohd Ashaari bin Muhammad Penolong Pegawai Tanah 1063
7 Encik Hasrizal bin Atan Penolong Pegawai Tanah hasrizal@melaka.gov.my 1063
8 Siti Norhamidah binti Mohd harun Penolong Pegawai Tanah hamidah@melaka.gov.my 1063
9 Encik Yang Rafidi bin Rozali Penolong Pegawai Tanah yangrafidi@melaka.gov.my 1063
10 Encik Mohd Firdaus bin Md Ramli Penolong Pegawai Tanah firdausramli@melaka.gov.my 1047
11 En Mohd Azam bin Zalil Penolong Pegawai Tanah mohdazam@melaka.gov.my 1047
12 Zulfadhli Ezani bin Meezad Penolong Pegawai Tanah zulfadhli@melaka.gov.my 1047
13 Encik Mohd Syahir bin Tambi Chik Penolong Pegawai Tanah mohdsyahir@melaka.gov.my 1047
14 Kosong Penolong Pegawai Tanah -
15 Kosong Penolong Pegawai Tanah -
16 Encik Muhammad Eddie Putra bin Rusli Penolong Pegawai Senibina eddie@melaka.gov.my 1065
17 Puan Azimaton binti Abdul Pelukis Pelan azimaton@melaka.gov.my 1065
18 Puan Deepashini a/p Mogan Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) deepashini@melaka.gov.my 1047
19 Puan Samsiah binti Jaamat Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) samsiah_jaamat@melaka.gov.my 1047
20 Encik Zainal Abidin bin Ahmad Pembantu Operasi zainalabidin@melaka.gov.my -

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Noor Liza Binti Mohamad Daud Pembantu Tadbir Kanan noorliza@melaka.gov.my 1017
2 Puan Hemeira binti Mustafa Kamal Penolong Akauntan hemeira@melaka.gov.my 1051
3 Encik Mohd Hafizan bin Aziz Penolong Akauntan hafizan@melaka.gov.my 1045
4 Encik Mohd Hafiz bin Bahaludin Penolong Akauntan hafiz.b@melaka.gov.my 1026
5 Puan Rozi Farisa binti Bahari Pembantu Tadbir (Kewangan) farisa@melaka.gov.my 1045
6 Puan Siti Aslinda binti Abu Bakar Pembantu Tadbir (Kewangan) sitiaslinda@melaka.gov.my 1045
7 Encik Mohammad Syahrin bin Zainudin Pembantu Tadbir (Kewangan) syahrin@melaka.gov.my 1050
8 Puan Suryati binti Saad Pembantu Tadbir (Kewangan) suryatisaad@melaka.gov.my 1051
9 Mas Diana binti Md Yusop Pembantu Tadbir (Kewangan) masdiana@melaka.gov.my 1050
10 Muhammad Rizzad bin Kudin Pembantu Tadbir (Kewangan) rizzad@melaka.gov.my 1050
11 Encik Ramli bin Simun Penghantar Notis ramlisimun@melaka.gov.my -
12 Kosong Penghantar Notis -
13 Kosong Penghantar Notis -
TOP