DIREKTORI

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Tuan Rahizi bin Ranom Pegawai Daerah rahizi@melaka.gov.my 1001
2 Puan Roziati Bte Simpan Setiausaha roziati@melaka.gov.my 1002
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Saraswathy A/P Ramu Penolong Pegawai Undang-undang saraswathy@melaka.gov.my 1024
2 Puan Norazura Binti Ab Rahim Pembantu Tadbir norazuraab@melaka.gov.my 1024
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Muhammad Firdaus Bin Asuar Penolong Pegawai Daerah firdaus.asuar@melaka.gov.my 1006
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Puan Noridah Binti Ab Ghani Penolong Pegawai Tadbir Kanan noridah_ag@melaka.gov.my 1007
2 Puan Faizah Binti Abd Rahman Pembantu Tadbir Kanan 1018
3 Puan Nurul Ashikin Binti Abidin Pembantu Tadbir 1035
4 Noor Fadzilah Binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir 1034
5 Encik Muhammad Hanif Bin Hassan Pembantu Tadbir hanif@melaka.gov.my 1035
6 Pembantu Tadbir 1035
7 Puan Norazimah Binti Jamil Pembantu Tadbir (Kewangan) 1035
8 Puan Malasia Binti Jaffar Pembantu Tadbir (Kewangan) malasia@melaka.gov.my 1034
9 Encik Razali Bin Hj. Sudi Pembantu Am Pejabat razalisudi@melaka.gov.my 1036
10 Encik Muhamad Firdaus Bin Mansor Pegawai Khidmat Pelanggan firdaus.m@melaka.gov.my 1000
11 Pembantu Tadbir (Kewangan) 1036
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Nazry Bin Mohd Penolong Pegawai Tadbir 1016
2 Pembantu Tadbir 1034
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Abd Rahim Bin Hamzah Penolong Pegawai Teknologi Maklumat rahimhamzah@melaka.gov.my 1025
1 Puan Noor Fazlina Binti Duanam Juruteknik Komputer noorfazlina@melaka.gov.my 1038
1 Encik Ghapar Bin Ngah Operator Komputer ghapar_ngah@melaka.gov.my 1038
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Kosong Pembantu Tadbir 1037
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Ahmad Arif Bin Ali Ketua Penolong Pegawai Daerah ahmadarif@melaka.gov.my 1005
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Puan Nursyafika Binti Haji Mohd Yusoff Penolong Pegawai Daerah syafika@melaka.gov.my 1031
2 Encik Mohamad Khalid Syah Bin Mohamad Yasin Penolong Jurutera (Awam) khalidsyah@melaka.gov.my 1015
3 Puan Huzailah Binti Ab Rahman Pembantu Tadbir Kanan huzailah@melaka.gov.my 1022
4 Encik Norhisham Bin Hashim Penolong Jurutera (Awam) norhishamh@melaka.gov.my 1054
5 Encik Samsudin Bin Nasri Penolong Jurutera (Awam) samsudin@melaka.gov.my 1054
6 Encik Mohd Syafiq Bin Abdul Rahid Penolong Jurutera (Awam) syafiq@melaka.gov.my 1027
7 Puan Marhayu Binti Md. Som Penolong Jurutera (Awam) marhayu@melaka.gov.my 1054
8 Encik Abdul Halim Bin Borhan Pelukis Pelan halimborhan@melaka.gov.my 1027
9 Puan Rozi Rarisa Binti Bahari Pembantu Tadbir (Kewangan) farisa@melaka.gov.my 1053
10 Puan Zarina Binti Osman Pembantu Tadbir zarina@melaka.gov.my 1053
11 Kosong Pembantu Tadbir 1052
12 Kosong Pembantu Am Pejabat 1057

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Mohd Azlan Bin Zainal Penolong Pegawai Daerah m.azlan@melaka.gov.my 1054
2 Encik Ismail Bin Hj. Ya'akob Penghulu Kanan DUN Gadek 1030
3 Encik Mohd Al Hafiz Bin Abudullah Penghulu DUN Ayer Limau 1033
4 Tuan Hj. Mohd Sabri Bin Husin Penghulu DUN Kuala Linggi md_sabri@melaka.gov.my 1033
5 Encik Mohd Nizam Bin Dawood Penghulu DUN Lendu 1033
6 Encik Ali Hassan Ahmad Bin Shamsuddin Penghulu DUN Taboh Naning 1028
7 Encik Jefry Bin Ahad Penghulu DUN Rembia 1028
8 Encik Mohd Azizan Bin Daud Penghulu DUN Durian Tunggal 1032
9 Encik Aszahari Bin Razak Penghulu DUN Tanjung Bidara 1031
10 Tn Hj. Arif Bin Omar Penghulu DUN Machap 1031
11 Puan Norhabibah Binti Puteh Pembantu Tadbir norhabibah@melaka.gov.my 1052
12 Kosong Pembantu Tadbir 1057
13 Encik Jamal Bin Saad Pembantu Tadbir jamalsaat@melaka.gov.my 1057
14 Puan Noor Fadzilah Binti Md.Yusoff Pembantu Tadbir nfadzilah@melaka.gov.my 1053
15 Puan Nor Liliwati Binti Md. Isa Pembantu Tadbir liliwati@melaka.gov.my 1053
16 Cik Deepashini A/P Mogan Pembantu Tadbir deepashini@melaka.gov.my 1057
17 Puan Rohana Binti Daud Pembantu Tadbir rohanadaud@melaka.gov.my 1052
18 Encik Mustaqim Bin Husin Pembantu Tadbir mustaqim@melaka.gov.my 1052
19 Encik Tay Ee Lai Pegawai Kemajuan Perkampungan (Kg. Baru) 1057
20 Puan Sarimah Binti Harun Pembantu Tadbir sarimah@melaka.gov.my 1005

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Mohd Fadhil Bin Hassan Pentadbir Tanah fadhil@melaka.gov.my 1003
BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Enzik Ahmad Zaki Akbar Bin Mohd Raziff Penolong Pentadbir Tanah ahmadzaki@melaka.gov.my 1011
2 Puan Norhafizah Binti Nordin Penolong Pegawai Tadbir norhafizah@melaka,gov.my 1012
3 Puan Hamidah Binti Md Yusof Pembantu Tadbir Kanan 1021
4 Puan Suryati Binti Saad Pembantu Tadbir (FS) suryatisaad@melaka.gov.my 1055
5 Puan Siti Norazilawati Binti Ahmad Zaki Pembantu Tadbir 1055
6 Puan Norsita Binti Hasan Pembantu Tadbir 1055
7 Puan Zallinah Binti Mohd Salleh Pembantu Tadbir (Kewangan) zalinahms@melaka.gov.my 1050
8 Kosong Pembantu Tadbir (Kewangan) 1055
9 Kosong Pembantu Tadbir 1055
10 Puan Zahiah Binti Zulkefli Pembantu Tadbir zahiah@melaka.gov.my 1055
11 Puan Jamiliah@Jamaliah Binti Abd. Rahman Pembantu Tadbir 1050
12 Encik Azizi Bin Mohamed Penghantar Notis 1046
13 Encik Mohd Noor Bin Ahmad Penghantar Notis 1046
14 Encik Ramli Bin Simun Penghantar Notis 1046
15 Kosong Pembantu Am Pejabat 1046
16 Kosong Pembantu Am Pejabat 1055
17 Kosong Pembantu Tadbir 1043
18 Puan Noraini Binti Ramli Pembantu Tadbir (Kontrak) norainiramli@melaka.gov.my 1051
19 Encik Fairuz Zafry Bin Md Shah Pembantu Tadbir (Kontrak) 1051

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Muhamad Firdaus Bin Asuar Penolong Pentadbir Tanah fidaus,asuar@melaka.gov.my 1008
2 Puan Norlizan Binti Ali Pembantu Tadbir Kanan Tertinggi norlizanA@melaka.gov.my 1020
3 Encik Azli Bin Kasim Penolong Pegawai Tanah Kanan azlikasim@melaka.gov.my 1014
4 Encik Rahmat Bin Hj. Mat Karim Penolong Pegawai Tanah rahmatkarim@melaka.gov.my 1043
5 Encik Mohd Firdaus bin Md Ramli Penolong Pegawai Tanah firdausramli@melaka.gov.my 1044
6 Encik Azlee Bin Md. Yusop Penolong Pegawai Tanah azlee@melaka.gov.my 1043
7 Encik Baharudin Bin Jusoh Penolong Pegawai Tanah baharudinjusoh@melaka.gov.my 1043
8 Encik Hasrizal Bin Atan Penolong Pegawai Tanah hasrizal@melaka.gov.my 1044
9 Encik Yang Rafidi Bin Rozali Penolong Pegawai Tanah yangrafidi@melaka.gov.my 1043
10 Encik Nassarruddin Bin Husin Pembantu Tadbir nasharrudin@melaka.gov.my 1042
11 Cik Siti Norazilawati Binti Ahmad Pembantu Tadbir norazilawati@melaka.gov.my 1044
12 Puan Veronica Koh Pembantu Tadbir veronica@melaka.gov.my 1042
13 Puan Siti Suhaila Binti Ibrahim Pembantu Tadbir 1042
14 Puan Azimaton Binti Abdul Pelukis Pelan azimaton@melaka.gov.my 1041
15 Encik Muhammad Eddie Putra Bin Rusli Pelukis Pelan 1041
16 Encik Zainal Abidin Bin Ahmad Pembantu Am Pejabat 1041

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Kosong Pembantu Tadbir Kanan Kosong 1019
2 Puan Norazura Binti Ab Rahim Pembantu Tadbir norazuraAB@melaka.gov.my 1043
3 Puan Noraidah Binti Mohd Nor Pembantu Tadbir noraida_mdnor@melaka.gov.my 1040
4 Puan Samsiah Binti Jaamat Pembantu Tadbir samsiah_jaamat@melaka.gov.my 1043
5 Encik Mohd Zaini Bin Abd. Kahar Pembantu Tadbir mohdzaini@melaka.gov.my 1042
6 Encik Nazarruddin Bin Md. Daib Pembantu Tadbir nazarrudin@melaka.gov.my 1042
7 Puan Widiaastuty Binti Sofyan Pembantu Tadbir widiaastuty@melaka.gov.my 1044
8 Puan Noryati Binti Mohamad Pembantu Tadbir (Kontrak) 1042

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Puan Bariah Binti Dzulkifli Penolong Pentadbir Tanah bariah@melaka.gov.my 1009
2 Encik Azli Bin Kasim Penolong Pegawai Tanah Tertinggi azlikasim@melaka.gov.my 1010
3 Encik Roslan Bin Abu Hassan Penolong Pegawai Tanah roslanAH@melaka.gov.my 1026
4 Encik Mohd Radzi Bin Roslan Penolong Pegawai Tanah mradzi@melaka.gov.my 1047
5 Encik Mohd Syahir Bin Tambi Chik Penolong Pegawai Tanah mohdsyahir@melaka.gov.my 1047
6 Encik Mohd Izmeer Bin Rahmad Pembantu Tadbir izmeer@melaka.gov.my 1047

 

BIL. NAMA JAWATAN EMEL SAMBUNGAN
1 Encik Muhammad Azizi Bin Jamingan Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan) Kosong 1017
2 Puan Norhanizah Binti Jamil Pembantu Tadbir (Kewangan) norhanizah@melaka.gov.my 1045
3 Kosong Pembantu Tadbir (Kewangan) 1045
4 Encik Mohd Hafizan Bin Aziz Pembantu Tadbir (Kewangan) hafizan@melaka.gov.my 1050
5 Puan Noor Liza Binti Mohamad Daud Pembantu Tadbir (Kewangan) 1050
6 Kosong Pembantu Tadbir (Kewangan) 1050
7 Cik Malasia Binti Jaafar Pembantu Tadbir (Kewangan) malasia@melaka.gov.my 1045
8 Puan Hemeira Binti Mustafa Kamal Pembantu Tadbir (Kewangan) hemeira@melaka.gov.my 1045
9 Encik Mohd Hafiz Bin Bahaludin Pembantu Tadbir (Kewangan) mohdhafiz@melaka.gov.my 1051
10 Encik Omar Bin Jantan Penghantar Notis 1055
11 Encik Abdul Lazid Bin Ismail Penghantar Notis 1055
12 Encik Zulkifli Bin Jaafar Penghantar Notis 1055
13 Kosong Pembantu Tadbir (Kontrak) 1046

 

TOP